Welcome
T-Druk

T-Druk

Opis firmy

Odzież? Nadruk na koszulkach? To nasza ogromna pasja! Nasza firma to zespół specjalistów bardzo doświadczonych w swoim fachu dzięki czemu mamy do zaoferowania naszym klientom świetne pomysły na nadruk reklamy na firmowej bluze z kapturem. Zajmujemy się tym od przeszło dekady dlatego gwarantujemy najwyższą jakość usług. Metody jakie wykorzystujemy to klasyczny haft komputerowy dzięki czemu zdobienie jest trwałe i eleganckie, ale także stosujemy sitodruk (przy nakładzie 30 sztuk i więcej), druk cyfrowy DTG, a oprócz tego wykonujemy nadruki w full kolorze przy pomocy drukarki japońskiej firmy Brother (model GTX). Decydując się na nasze usługi w zestawie otrzymujesz terminowość, satysfakcję i oryginalne, trwałe nadruki na koszulkach. Zadzwoń i dowiedz się więcej!

Jeżeli szukasz fajnego pomysłu na wyróżnienie się z tłumu i promowanie wizerunku swojej firmy to idealnie się składa! Oferujemy oryginalne firmowe nadruki na odzieży, które wykonywane są najlepszymi metodami takimi jak haft komputerowy,  sitodruk (przy nakładzie 30 sztuk i więcej), druk cyfrowy DTG, a oprócz tego wykonujemy nadruki w full kolorze przy pomocy drukarki japońskiej firmy Brother (model GTX).

Działamy w branży od przeszło dekady dzięki czemu gwarantujemy naszym klientom usługi najwyższej jakości oraz gwarantujemy zadowolenie z efektów końcowych. Do każdego zamówienia indywidualnie dostosowujemy najlepszą możliwą metodą. Sprawdź już dzisiaj szczegółową ofertę!

Nazwa firmy: T-Druk

NIP: 5222961837

Ulica: Hejnałowa

Numer budynku: 8

Kod pocztowy: 02-216

Miasto: Warszawa

Strona www: https://tdruk.pl/

Adres e-mail: [email protected]

Telefon:

Kategoria: Moda i uroda > Odzież, Moda i uroda > Odzież reklamowa, Usługi > Nadruk na odzieży

Zakres działalności

Dostarczenie wysokiej jakości usług z zakresu różnorakiego nadruku na odzieży.

Dojazd do T-Druk

Wyślij wiadomość

2 thoughts on “T-Druk

  1. Ogólnie to nie myślałam do tej pory o ciuchach z nadrukiem, ale to faktycznie świetny sposób na wyróżnienie się. 10 lat doświadczenia to dużo także na próbę zamówię sobie jakieś ubrania i zobacze jak wyglada to wszystko w praktyce.

  2. Druk na ubraniach to super pomysł na wyróżnienie się z tłumu i bycie w 100% oryginalnym! Nie korzystałem do tej pory, ale właśnie wpadł mi do głowy świetny pomysł. Zobaczymy jak to będzie wyglądało w praktyce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *