Welcome
Catering dietetyczny Suvibox

Catering dietetyczny Suvibox

Opis firmy

Coraz więcej osób decyduje się na dietę pudełkową, ponieważ jest to świetne rozwiązanie dla osób zapracowanych oraz studentów. Posiłki są bardzo smaczne oraz zdrowe, przygotowane przez szefa kuchni, który wykorzystuje wysokiej jakości składniki. Nie trzeba wychodzić z domu, gdyż jedzenie jest dostarczane do domu.

Zamówienie pudełkowej diety od firmy catering dietetyczny Suvibox, to same zalety. Odżywiasz się zdrowo, masz dania na każdy dzień, nie musisz tracić czasu aby iść do restauracji itd. Jedzenie jest przywożone w godzinach od 16.00 do 24.00. Żeby sprawdzić, czy w twojej miejscowości również działają wystarczy zobaczyć mapę na stronie magicfitcatering.pl lub kliknąć na ofertę i wpisać swoje miasto.

Z pewnością warto wiedzieć, że Suvibox Catering Dietetyczny znajduje się w Olsztynie. Dietetyczny catering ma bardzo dobre opinie, gdyż przykładają się do swojej pracy, cenią sobie klientów, oferują jedzenie na wynos, które dostarczane jest na czas. Z pewnością warto skorzystać z ich usług.

Nazwa firmy: Catering dietetyczny Suvibox

NIP: 7393460540

Ulica: Jana Boenigka

Numer budynku: 9

Kod pocztowy: 10-686

Miasto: Olsztyn

Strona www: https://suvibox.pl/

Adres e-mail: [email protected]

Telefon: +48 607 414 441

Kategoria: Zdrowie > Dieta pudełkowa, Gastronomia > Catering

Zakres działalności

Dostarczanie wysokiej jakości diety pudełkowej pod wyznaczone wcześniej miejsce przez klienta.

Dojazd do Catering dietetyczny Suvibox

Wyślij wiadomość

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *