Welcome
Body Chief Catering

Body Chief Catering

Opis firmy

Smacznie i zdrowo? Aromatycznie i niedrogo? Doskonale i sycąco? To możliwe, gdy w grę wchodzi najlepszy w Polsce catering dietetyczny. Nie od dzisiaj wiadomo, że dietetyczny catering to podstawa zdrowego odżywiania. Pyszne jedzonko w cenie niewysokiej. Dieta pudełkowa daje wiele radości, a tak mało kalorii. Pudełkowa dieta jest odpowiednia dla osoby w każdym wieku.

Catering z dostawą to jedzenie najwyższej klasy, pełne witamin i minerałów. Jedzenie na wynos to jakość, smak oraz najlepsze dodatki. Gdańsk, Gdynia, Sopot, Olsztyn oferują jedzenie pierwszej jakości. Porządna jakość jest najlepszym wyznacznikiem zdrowia. Klienci kupują dietę, próbują i przedłużają zamówienie. Obecnie klienci są zachwyceni takimi dietami, a firmy dokładają wszelkich starań, aby klienci byli zadowoleni z tego, co daje im zdrowie, syci i jest najwyższą jakością.

Kup, jedz, chudnij i ciesz się smakiem. Jedzenie jest pyszne, ma dodatek wielu przypraw i jest sposobem na najzdrowsze odżywianie. Spróbuj, a na pewno wiele razy zamówisz ten catering.

Nazwa firmy: Body Chief Catering

NIP: 7792479825

Ulica: ul.  Polska

Numer budynku: 13

Kod pocztowy: 60-595

Miasto: Poznań

Strona www: http://bodychief.pl/

Adres e-mail: [email protected]

Telefon: +48 607 414 441

Kategoria: Zdrowie > Dieta pudełkowa, Gastronomia > Catering

Zakres działalności

Dostarczanie wysokiej jakości diety pudełkowej pod wyznaczone wcześniej miejsce przez klienta.

Dojazd do Body Chief Catering

Wyślij wiadomość

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *