Welcome
Komornik sądowy przy sądzie w Krakowie

Komornik sądowy przy sądzie w Krakowie

Opis firmy

Komornik przy sądzie rejonowym w Piszu oferuje skuteczne egzekwowanie należności od dłużników. Zajmuje się również sporządzaniem protokołów stanu faktycznego, co oznacza ocenę przez komornika jak na prawdę szacuję się sytuacja majątkowa. Urząd komornika ma również inne zadania przewidziane w ustawie, ale podstawowe jego funkcje to wykonywanie zadań na zlecenie sądu, czyli egzekwowania wyroków sądowych.

Komornik działa na obszarze przypisanym do właściwego sądu rejonowego. Działa też organizując licytacje komornicze kraków dóbr takich jak nieruchomości, by ze środków finansowych pochodzących ze sprzedaży móc pokryć zadłużenie. Może też zabezpieczać spadek. Wierzyciel ma prawo do wyboru komornika, pod warunkiem, że komornik ten jest przypisany do właściwego sądu rejonowego, dla danej sprawy, z wyjątkami w sprawach określonych w odpowiednich przepisach.

Wyboru komornika dokonuję się na wniosek złożony w jego siedzibie, oraz należy złożyć oświadczenie, iż korzysta się z prawa do wcześniej wspomnianego wyboru komornika.

Nazwa firmy: Komornik sądowy przy sądzie w Krakowie

NIP: 7393460540

Ulica: ul. Królewska

Numer budynku: 2

Kod pocztowy: 30-045

Miasto: Kraków

Strona www: http://komornik-dylag.pl

Adres e-mail: [email protected]

Telefon: 12 631 10 75

Kategoria: Prawo > Komornik

Zakres działalności

Postępowanie egzekucyjne, Zabezpieczenie roszczeń, Eksmisja, Spis inwentarza, E-Sąd

Dojazd do Komornik sądowy przy sądzie w Krakowie

Wyślij wiadomość

1 thought on “Komornik sądowy przy sądzie w Krakowie

  1. Pani komornik naprawę z wielkim sercem i zrozumieniem. Potrafi wysłuchać, nie działa z automatu, doradzi, jak będzie mogła to zawsze pomoże. Jeżeli macie jakiś problem związany z egzekucją czy innymi sprawami, które wiążą się z działalnością komornika to śmiało!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *