Welcome
Catering Fit King

Catering Fit King

Opis firmy

Smakowity catering dietetyczny to dobra jakość. Dla klientów jest to znaczące rozwiązanie. Do wyboru jest wiele rodzajów cateringu. Doskonały jest na pewno dietetyczny cateringSolidna dieta pudełkowa to najlepsze jedzenie dla każdego. Pudełkowa dieta to coś, co sprawdza się doskonale i ma znaczenie. Catering z dostawą to coś na miarę potrzeb każdej osoby. Jedzenie na wynos sprawdzi się i będzie miało znaczenie dla każdego smakosza.

Posiłki w miastach takich, jak Gdańsk, Gdynia, Sopot są idealne i na pewno dają wiele wrażeń smakowych. Dla klientów jest to jakość, solidność, smak. Gdyby nie ten catering to ludzie musieliby samodzielnie gotować i spędzać czas na zakupach i gotowaniu.

Catering pozwala oszczędzać czas i jadać smakowicie. Jest to na pewno najlepsze jedzenie, którego cena jest nader umiarkowana. O tym wiedzą wszyscy klienci, szukający posiłków na miarę ich potrzeb oraz mający zamiar rozkoszować się smacznym jedzeniem. Pora zadbać o najlepsze posiłki. Na pewno będzie to doskonały wybór.

Nazwa firmy: Catering Fit King

NIP: 7393460540

Ulica: Jana Boenigka

Numer budynku: 9

Kod pocztowy: 10-686

Miasto: Olsztyn

Strona www: https://fitking.pl/

Adres e-mail: [email protected]

Telefon: +48 607 414 441

Kategoria: Zdrowie > Dieta pudełkowa, Gastronomia > Catering

Zakres działalności

Dostarczanie wysokiej jakości diety pudełkowej pod wyznaczone wcześniej miejsce przez klienta.

Dojazd do Catering Fit King

Wyślij wiadomość

1 thought on “Catering Fit King

  1. Super dania, super jakość, super cena! Tak naprawdę catering od Fit Kinga za każdym razem mnie zaskakiwał. Zawsze inne posiłki, połączenie smaków bomba, a wszystko to połączone w jeden zbilansowany posiłek. Polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *