Welcome
Body Chief Catering

Body Chief Catering

Opis firmy

Smacznie i zdrowo? Aromatycznie i niedrogo? Doskonale i sycąco? To możliwe, gdy w grę wchodzi najlepszy w Polsce catering dietetyczny. Nie od dzisiaj wiadomo, że dietetyczny catering to podstawa zdrowego odżywiania. Pyszne jedzonko w cenie niewysokiej. Dieta pudełkowa daje wiele radości, a tak mało kalorii. Pudełkowa dieta jest odpowiednia dla osoby w każdym wieku.

Catering z dostawą to jedzenie najwyższej klasy, pełne witamin i minerałów. Jedzenie na wynos to jakość, smak oraz najlepsze dodatki. Gdańsk, Gdynia, Sopot, Olsztyn oferują jedzenie pierwszej jakości. Porządna jakość jest najlepszym wyznacznikiem zdrowia. Klienci kupują dietę, próbują i przedłużają zamówienie. Obecnie klienci są zachwyceni takimi dietami, a firmy dokładają wszelkich starań, aby klienci byli zadowoleni z tego, co daje im zdrowie, syci i jest najwyższą jakością.

Kup, jedz, chudnij i ciesz się smakiem. Jedzenie jest pyszne, ma dodatek wielu przypraw i jest sposobem na najzdrowsze odżywianie. Spróbuj, a na pewno wiele razy zamówisz ten catering.

Nazwa firmy: Body Chief Catering

NIP: 7792479825

Ulica: ul.  Polska

Numer budynku: 13

Kod pocztowy: 60-595

Miasto: Poznań

Strona www: http://bodychief.pl/

Adres e-mail: [email protected]

Telefon: +48 607 414 441

Kategoria: Zdrowie > Dieta pudełkowa, Gastronomia > Catering

Zakres działalności

Dostarczanie wysokiej jakości diety pudełkowej pod wyznaczone wcześniej miejsce przez klienta.

Dojazd do Body Chief Catering

Wyślij wiadomość

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *